Vstup pre užívateľov     FAQ

Často kladené otázky - FAQ

  • stránka: webová stránka www.viac.sk
  • poskytovateľ: firma ktorá poskytuje svoju ponuku služieb/produktov na stránke
  • používateľ: registrovaný používateľ stránky, ktorý má vytvorený jedinečný užívateľský účet
V prvom kroku je potrebné sa zaregistrovať na stránke. Aby ste mohli využiť ponuku poskytovateľov musíte byť prihlásený na stránke.
Na portáli je možné si objednať alebo rezervovať rôzne ponuky poskytovateľov. Niektoré objednávky je možné realizovať bezplatne.
Na stránke sa platí zakúpenými kreditmi, individuálne podľa vybranej ponuky. V niektorých prípadoch poskytovatelia poskytujú objednávku svojich služieb bezplatne a nie je potrebné si zakúpiť žiaden kredit.
Áno. Po prihlásení sa do svojho účtu v časti Objednávky a kliknutí na vybranú objednávku, máte možnosť stornovať Vašu objednávku. Po stornovaní Vám automaticky systém vráti kredit na Váš účet. Každá ponuka má vlastné storno podmienky a doporučujeme si ich prečítať, pred samotnou objednávkou. Storno podmienky sú umiestnené v spodnej časti každej ponuky.
Áno. Je to možné v prípade porušenia VOP stránky, alebo v prípade porušenia obchodných pravidiel, ktoré vyžaduje poskytovateľ, v takomto prípade sa kredity nemusia vracať. V prípade, že nie je možné Vám dodať objednávku a Vy nesúhlasíte s náhradou, objednávka sa stornuje a Vám sa vrátia kredity na Váš účet. Bližšie informácie o pravidlách portálu najdete vo VOP, Článok VIII.
Áno je to povinné. Váš neúplný, alebo nepravdivý profil môže viesť k zablokovaniu vášho účtu, alebo k zrušeniu vášho účtu.
Napíšte nám email na info@viac.sk, alebo cez kontaktný formulár s presným popisom Vášho problému. Túto požiadavku reklamácie prepošleme poskytovateľovi služby, ktorá sa Vám priamo vyjadrí k danej reklamácií najneskôr do 30 dní od nami prijatej reklamácií od Vás. Prevádzkovateľ stránky nenesie právnu zodpovednosť za poskytované služby, alebo tovar poskytovateľom na stránke Viac.sk.
Platnosť kreditov je 2 roky.
0 kosik 0 k.
Cookies používame na zlepšenie kvality nášho portálu. Pokračovaním prehliadania súhlasíte s použitím týchto dát. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem