O nás

O nás a našom rezervačnom a objednávkovom systéme Viac.sk

O nás a našej pridanej hodnote
Sme online reklamná agentúra Lummas s.r.o. Podnikanie sústredíme prevažne na tuzemský trh pre oblasť online reklamných služieb, kde vieme poskytnúť kvalitné služby a technickú podporu aj vďaka naším dlhoročným skúsenostiam v tejto oblasti.
Bližšie informácie o našej činnosti nájdete na našej domovskej webovej stránke www.lumas.sk.
V našom projekte rezervačného a objednávkového systému na stránke Viac.sk ponúkame rozsiahlu škálu užitočných a moderných funkcií vrátane možnosti prepojenia na bezkontaktné čipové karty. Náš rezervačný systém vystupuje ako sprostredkovateľ činností Poskytovateľov služieb, ktorí na stránke viac.sk majú zverejnené svoje obchodné ponuky.

Našou snahou a víziou je ponúknuť profesionálny multifunkčný rezervačno objednávkový systém pre viaceré odvetvia podnikania úplne bezplatne. Už teraz môžeme náš nástroj ponúknuť úplne bezplatne odvetviu zdravotníctva a školstva.
Pokiaľ sa pýtate akým spôsobom zabezpečíme dlhodobo bezplatné využívanie nášho rezervačného systému viac.sk? Našou snahou aj napriek náročným finančným požiadavkám na prevádzku a ďalší vývoj a aktualizácie systému je, pokryť náklady platenou externou reklamou a vlastnými zdrojmi našej spoločnosti. Momentálne môžeme garantovať bezplatnú prevádzku systému pre odvetvia zdravotníctva a školstva na obdobie do mája 2029. Bezplatná prevádzka nezahŕňa používanie systému pre hmotný majetok potrebný pre vybrané doplnkové funkcie k čipovým bezkontakntým kartám.
0 kosik 0 k.
Cookies používame na zlepšenie kvality nášho portálu. Pokračovaním prehliadania súhlasíte s použitím týchto dát. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem