Práca u nás

Práca u nás - pripojte sa do nášho tímu v roku 2020

Pracovné ponuky

Hľadáme možno práve teba, ak máš chuť nebáť sa nových výziev.

Aktualizované 07.11.2019
Máte chuť pracovať s nami? Ak áno prosím neváhajte nás čím skôr kontaktovať. Napíšte nám v prvom kroku pár vecí o sebe, to čo dokážete robiť a čo nám viete ponúknuť. Čo očakávate od svojej pracovnej náplne u nás a vašu predstavu finančného ohodnotenia.
Pred tým, než sa pustíte do písania na našu emailovú adresu si pozorne prečítajte kto sme, čo robíme a čo ponúkame :)? Môžeme spolu ušetriť nejeden pekný čas, ktorý sme mohli zúžitkovať inak...

Pokiaľ vás to zatiaľ neodradilo a máte nás už „naštudovaných“, neváhajte a hor sa do písania. Napíšte nám svoju mieru zručnosti a znalostí, prípadne sa podeľte o svoje ciele, alebo pocity ktoré vás napĺňajú šťastím.
Nie vždy je pre nás na prvom mieste profesná alebo štúdijná znalosť svojho oboru. Túžba, sny a ciele byť dobrý v nie čom, čo ešte neovládate vám môže poskytnúť príležitosť ísť za tým práve s nami. A čo je krajšie ako keď vás náplň práce baví a robíte ju s radosťou a s odhodlaním byť lepším? Odpoveď príde sama, pokiaľ budete vykonávať presný opak predošlej otázky. Už v predstihu ďakujeme za váš čas a netrpezlivo očakávame vašu správu!

tím agentúry Lummas s.r.o., Zvolen
0 kosik 0 k.
Cookies používame na zlepšenie kvality nášho portálu. Pokračovaním prehliadania súhlasíte s použitím týchto dát. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem